אשת חיל מי ימצא

מזמור שהבעל קורא לאישתו בסדר קבלת השבת לפני הקידוש
מזמור מהיפים שיש בסדר הקידוש

אשר כל בעל צריך להתכוונן במילים שלו לעבר אישתו שדאגה וטרחה להעמיד את הבית ואת שולח השבת כיאה לסעודת מלכים, עבור שבת המלכה.

כל שישי בערב רגע לפני הקידוש שהשולחן ערוך מכל טוב של מטעמים מגוונים וסלטים עשירים כיאה לסעודת מלכים מתבוננים בהכל וקוראים מזמור הלל והודיה לאישה שטרחה להרים את כל השבת הזו לכבוד קודשא בריך הוא ושכינתא. ומשבחים אותה כאשר מדגישים
רבות בנות עשו חיל, ואת עלית על כולנה. שקר החן והבל היופי אישה יראת השם היא תתהלל וכו׳
רבות בנות טרחו דאגו לו כיבדו אותו עשו איתו חיל, אבל את..עלית על כולנה, אותך בחר לחיות במחיצתו להביא איתך ילדים ולהקים משפחה.
יש הרבה שקר בחן והבל ביופי כי אין בו סוף..תמיד תיהיה מישהי חיננית יותר או יפה יותר..אבל מה העומק של זה? אישה יראת השם..אישה שהמידות שלה טובות, היא תתהלל תנו לה מפרי כפיה, תכבדו אותה קודם כל לאכול ולסעוד על כל מה שהיא טרחה, ויהללוה בשערים מעשיה, ולמעלה בשערי עולם האמת יהללו את המעשים שלה.


אל הקהל הקדוש:

אשמח שתשתפו אותי בחוויה שלכם מקריאת הבלוג

מה דעתכם על מזמור אשת חיל? מה בבלוג תפס אתכם, האם התחברתם לפוסט? איזו כוונה אתם מעבירים לאישה כשאתם קוראים את המזמור? לדוגמא אצלי אני מסתכל בעיניים לאישתי כשאני אומר אשת חיל מי ימצא ובחלק של שקר החן והבל היופי וכו' ואת עלית על כולנה.


השאלה הבאה היא לקהל הנשי ו/או לקהל הגברי ששיתף את

הנשים בבלוג הזה.


מה את אישה יקרה אומרת על הטקסט ועל משמעותו? והאם עיצוב התמונה ראוי לאשת חיל שהינך?

#תורה #יודאיקה #יודאיקהמודרנית #יודאיקהלדוד #אומנות #אומנותישראל #אומנותלמכירה #אשתחיל #קבלה #משמעות #קדושה #תורתהנסתר #מנדלה #עיצוב #עיצובהבית #עיצובפנים #עיצובגרפי #עיצובגרפיישראלי #השראה_יומית #אהבה 💜

22 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול