ברכת הכהנים

עודכן ב: 21 אפר 2020ברכת הכהנים היא מהברכות הגבוהות שיש עם תוכן יפה עמוק ושורשי, שבו הכהנים מברכים את העם שהקב"ה ישמור עלינו ויאיר לנו פנים וישים לנו שלום.


יהי רצון שאכן הקב"ה ישים לנו שלום בין אדם לעצמו ובכך ניהיה אחד עם הבורא יתברך.

השלום הפנימי יקרין מציאות של שלום חיצוני על פי החוק עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני שעליו אדבר בהמשך.

ובכך ניהיה איש ורעהו בשלום וכמו כן בין אדם למקום.התמונה נוצרה בהשראה של עיצוב חדר של אבישג שלנו, ילדה מהממת שכמותה. הכנסת התוכן הקדוש לתמונה הכניס אותי למוד של תפילה.
ובתפילה שלי אני מרים את עיניי לשמים לאבא של כולנו ומבקש ממנו שישמור ויגן על האוצר שלנו, שתמיד יאיר לה פנים וישים לה שלום, שלום בינה לבין עצמה, שלום פנימי שיקרין ממילא לשלום חיצוני אל מול כולם. בלימוד תורת הנסתר, אנו לומדים שאין עולם חיצוני לנו, וכי היכן שנמצאת התודעה שלנו, תודעה הינה הדעת שלנו = תשומת הלב שלנו, היכן שממוקם הפוקוס שלנו תשומת הלב שלנו במחשבה מסויימת כך תוקרן המציאות החיצונית, שזה נקרא בתורת הנסתר "עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני." על כן כאשר כל אחד מאיתנו יחיה בשלום פנימי עם עצמו בהכרח יוקרן השלום לעולם חיצוני.
יהי רצון שכך יהיה.

אל הקהל הקדוש

איזו תחושה עוטפת אתכם? כשאתם עומדים בבית הכנסת עטופים בטלית שלכם להורים שבנינו עם בנים ששמים עליהם יד או לילדים שבניינו שההורה שם עליכם את ידו והכהנים מברכים אותנו.
האם עיצוב התמונה דיבר אליכם? האם הסיפור האישי שלי נגע בכם? ואם כן, תוכלו בשמחה לשתף מעצמכם איזו תפילה אתם מרימים לבורא כאשר אתם מוציאים את המילים של ברכה קדושה ומיוחדת זו?

#יודאיקה #יודאיקהלדוד #יודאיקהמודרנית #אומנות #אומנותיהודית #אומנותישראל #ברכתכהנים #תורה #תורתהנסתר #קבלה #שלום #אהבה #עיצובגרפי #עיצובפנים #עיצובהבית #השראה_יומית #אהבה


62 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

אתר זה נוצר ב ❤ כל הזכויות שמורות

ליודאיקה לדוד © 2020